Dashboard My Profile My Children My Events My Unpaid Dues
Register Log In

SATURDAY RESULTS DELONG


 

  CHAMPIONSHIP  POOL  JOHANSON           

8:20         49. Lo 9 Woodcreek   10   v Lo 10   Rocklin     9    

9:10          50. W 9 Granite Bay  11 v W 10    Clovis North  5          

10:00       51. Lo 11 El Capitan 4 v Lo 12  Atwater      7         

10:50       52.  W 11 Rio Americano  4 v W 12  Jesuit  5       

11:40       53.  Lo 49 Rocklin  14 v Lo 51 El Capitan 6  7th place             

12:30       54.  W 49 Woodcreek  10  v W 51 Atwater  8   5th place           

1:20          55. Lo 50 Clovis North 10 v Lo 52 Rio Americano 5  3rd place      

2:10          56. W 50 Granite Bay 6 v W 52 Jesuit  0  1st place 

9th through 16th place  DOWNEY              

8:20         57. Lo 21 Downey  10 v Lo 22  Lake Ridge, OR   5          

9:10          58. W 21 Lodi   6  v W 22   Pitman 3

10:00       59. Lo 23 Lincoln  7  v Lo 24 Bella Vista 13

10:50        60. W 23 Golden West 12  v W 24  Ponderosa    11   

11:40        61.  Lo 57 Lake Ridge, OR 7   v Lo 59 Lincoln  3  15th place                   

12:30       62.  W 57 Downey 7 v W 59 Bella Vista 6   13th place       

1:20         63.  Lo 58 Pitman6  v Lo 60 Ponderosa 10  11th place                 

2:10         64.  W 58 Lodi  v W 60 Golden West  9th place  

 17th through 24th place ENOCHS                 

8:20        65. Lo 33 Bear Creek  2  v Lo 34  Turlock     8                 

9:10        66. W 33 Sonora 6  v W 34  Foothill 5  OT

10:00     67. Lo 35 Johansen  9  v Lo 36 Buhach Colony 2

10:50     68. W 35Gregori  13  v W 36    Ripon  9             

11:40      69. Lo 65 Bear Creek 6 v Lo 67 Buhach Colony  7   23rd place                    

12:30      70.  W 65  Turlock 6 v W 67 Johansen  1     21st place               

1:20        71.  Lo 66  Foothill  14 v Lo 68  Ripon 9   19th place                       

2:10        72. W 66 Sonora 4 v W 68 Gregori 10  17th place

25th through 32nd PITMAN

8:20       73. Lo 45 Golden Valley  7 v Lo 46 Enochs 17

9:10       74. W 45 Merced 9  v W 46 Modesto  8

10:00    75. Lo 47 Whtney 7 v Lo 48 West 6

10:50    76. W 47  El Camino 2  v W 48 Sanger 3

11:40.   77. Lo 73 Golden Valley 14 v Lo 74 Modesto 13    31st place

12:30   78. W 73  Enochs  5 v W 74 West   4      29th place

1:20     79. Lo 74 Modesto 10  v Lo 76 El Camino 7  27th place

2:10     80. W 75 Merced 5   v W 76 Sanger 2   25th place  

Games/Times OAKDALE
8:20  93. Kimball 7  v  Tokay 5
9:10  94. Beyer 12  v  G. Davis  0
10:00  95. Nevada Union 5 v Oakmont 2
10:50  96. Del Oro 11 Oakdale 6
11:40  97. Lo93 Tokay 13 v Lo94 G. Davis 0   7th place
12:30  98. W93  Kimbal 2 v W94 Beyer 20    5th place
1:20  99. Lo95 Oakmont 0  v Lo96  Del Oro  8  3rd place
2:10 ¬†100. W95 Oakdale ¬†v W96 Nevada Union ¬† 1st place ¬†”B” Division
3:00
3:50
 4:40

 

Upcoming Events

Share Widget

Our Sponsors

 

 

 




Login Form

Login

Username
Password
Lost your password?

Upcoming Events

You must Login or Register before viewing these events.

Powered by Aquanite :: web-based solutions for water polo and swimming
Aquanite is using Coachnite ver 3.2.9azul :: 2.4zEd
Back To Top